Inner change

Jen ty rozhoduješ o tom, jak bude vypadat tvoje tělo a tvůj život!


  • Víš, že jsi vyzkoušela spoustu diet a cvičení, ale nic ti nefunguje?
  • Máš touhu mít krásné a zdravé tělo?
  • Chceš být spokojená, když se podíváš do zrcadla?
  • Jsi rozhodnutá žít bez zbytečných starostí a plánovat si život podle sebe?
  • Chceš přestat myslet od rána do večera na jídlo?
  • Potřebuješ inspiraci, něčeho se chytit a nechceš na to být sama?
  • Dovedeš si představit, že jsi celý den nabitá energií?


Pokud jsi odpověděla ANO, alespoň na dvě z otázek, jsi tu správně!Musíme své myšlení zaměřit na náš cíl a ztotožnit se s ním!


Mám obrovskou radost, že můžu předávat tento velký dar. Čím více se učím, tím více chápu, že se věci nestávají jen tak náhodou 🤓 Nemůžeme růst navenek, aniž bychom nerostli vnitřně 💜 A nemůžeme změnit to, co je venku, aniž bychom nezměnili, to co je uvnitř 💜 Musíme posunout svou mysl. Všichni jsme neustále v procesu. Abychom mohli skutečně zářit, musíme pracovat zevnitř ➡️ ven.

Začneme pracovat zevnitř ➡️ ven a hubnutí nebo méně centimetrů v pase bude jen vedlejší efekt 😍

O čem to je?

PROGRAM OBSAHUJE: Spoustu tréninků, které mají sílu zásadně změnit tvou realitu k lepšímu.

👙 1 x týdně 60 min Zoom call. Každý týden probíráme jedno téma. Pokud on-line nestihneš, je připraven záznam.

👙 Mentoring a systematické vedení

👙 Vytvoření nových návyků a ranních rituálů

👙 Zbavíš se negativních přesvědčení a starých programů, nastavíš nové afirmace

👙 Nastavení cíle a revize. Záměr na týden a vyhodnocení

👙 Podpora v soukromé skupině

👙 Detox jídelníček na 21 dní, snídaně, obědy, večeře

👙 On-line yoga, dechové a relaxační techniky, meditace


Aktivity zařazujeme postupně, abychom z nich vytvořili návyk a přizpůsobili je tvým časovým možnostem.

Pro koho to není?

  • Není to pro ženy, co hledají rychlé pilulky na problém a nechtějí zajít do hloubky
  • Není to pro ženy, co na sobě nechtějí pracovat
  • A v žádném případě to není pro ženy, co nejsou ochotné vzít zodpovědnost za svůj život do svých rukou, ale jen obviňují ostatní


Pokud se na tebe tohle nevztahuje a chceš vzít osud do svých rukou, udělat na sobě kus práce - program je pro tebe jak dělaný!


Základem úspěchu je správná formulace cílů.

MENTORINGOVÝ ON-LINE PROGRAM NA 3 MĚSÍCE

CENA: 18 000 Kč/3 měsíce


MENTORINGOVÝ ON-LINE PROGRAM 

S VIP SPOLUPRACÍ NA 6 MĚSÍCŮ

CENA: 72 000 Kč/6 měsíců

Reference

Je těžké vyzdvihnout u programu jen jednu věc, protože je to skvělé v milionu věcí. Program mi dal především lepší pohled na svět jako takový a smysluplnost každého dne. Ačkoli jsem přirozeně pozitivní člověk, současná doba ovlivnila i mé myšlení. Díky práci ve skupince mám každý den více energie, zvykla jsem si pravidelně cvičit jógu, plnit úkoly a hlavně mi konečně fungují afirmace! A hlavně se každý týden těším na ostatní holky, jejichž pokroky mě inspirují a dávají mi chuť makat. Síla skupinky je opravdu velká.


Ivča


Osobním růstem se zabývám již řadu let. Navštívila jsem mnoho kurzů, prečetla hromady knih. Hodně toho vím, ale nedokázala jsem se tím řídit. Až nyní díky Markétě se mi to podařilo. Je dobré, když vás někdo vede a kontroluje, samy některé věci těžko zvládnete.

Je potřeba se tomu věnovat intenzivně. Můj život má konečně pevný řád. Přisvojila jsem si nové návyky a rituály. Upravila jsem si denní režim. Bez problémů vstávám v časných ranních hodinách. Přizpůsobila jsem si jídelníček, se kterým jsem moc spokojená.Ve velké míře vynechávám sladké i některé špatné návyky a přesvědčení. Došla jsem k úžasnému zjištění, že je k životu vůbec nepotřebuji.Původně jsem se do skupiny prihlásila kvůli hubnutí. Chtěla jsem shodit 10kg, které jsem přibrala během loňského roku. Až potom jsem zjistila, že skupina není jen o hubnutí, ale o celkové změně. To byl takový bonus. Zhubnout se mi podařilo zatím 6kg a již teď jsem ve svém těle spokojená. Jestli jste rozhodnutí změnit svůj život k lepšímu, tak neváhejte. Nejvyšší čas je právě teď. Vše máte ve svých rukou, je to jen a jen na vás. Ze srdce vám přeji, ať se vám to podaří, jako mě.


Danča


Tvůj program je úžasný!!! Jsem šťastná, že jsem mohla být jeho součástí. Hodně jsem se toho o sobě naučila. Uvědomila si, že opravdu můžu dělat vše, co chci, pokud chci. Že jen já sama jsem brzdou svých možných pokroků a posunů. Naučila jsem se plánovat, což je úžasná věc! Mám svoje ranní a večerní rituály. Ještě tedy ne úplně kompletní, postupně ještě přidávám, co v nich chci mít. Ale ty co už mám, tak dodržuji a to je u mě velký pokrok a úspěch. Ještě musím pracovat na svých stresech, ale to také půjde!! Vše se proměňuje, posouvá, realizuje a za to jsem opravdu ráda!! Takže moc děkuji, že JSI!!!! 

Zdeňka


Mám zájem :)

Vyplňte potřebné údaje a my se vám co nejdříve ozveme, zda-li je v programu volné místo.

2022 Najdi klid | Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!