On-line Hatha jóga

Hatha jóga je ucelený nástroj k ovládnutí a převzetí kontroly nad svým životem. 


V dnešním uspěchaném a stresem poháněném světě se zdá, že je skoro nemožné žít šťastný a naplněný život. Cvičením Hatha jógy postupně začneme prohlubovat vnitřní klid a objevovat náš vnitřní svět. Kdo jsem já? Co cítím? Co v životě chci?  Tento rozsáhlý systém cvičení nás pomalu, ale jistě dostává k sobě samým.


Proč začít se cvičením?  

 • Chcete mít víc energie?
 • Chcete shodit pár kilo?
 • Chcete se naučit správně dýchat?
 • Chcete se uvolnit od stresu?
 • Chcete se přestat trápit s bolestí zad?
 • Chcete se cítit dobře v těle plném pohody a mysli plné klidu?
Ať už je Vaším cílem cokoliv, jsem si jistá, že v jógové praxi se Vám nejen splní to co od toho očekáváte, ale změní se k lepšímu i jiné aspekty vašeho života. Díky tomu, že skrze jógu najdete cestu k vašim pocitům a vašim myšlenkám, začnete si uvědomovat, jak moc přizpůsobujete svůj život směrem, který ani sami nechcete. Jedině ve chvíli kdy si věci uvědomujete, je můžete začít měnit ... a k tomu Vám můžu pomoci! Budete mít spokojenější a naplněnější život, změní se Vám vaše priority a věřte, že tím to určitě nekončí ...

Nic nemůže být snažší, než si zacvičit z pohodlí domova ...

Cvičení z domova je pohodlné a funkční. Ušetříte spoustu času nedojížděním do jógových studií a fitness center. Nejste vázáni na různé otevírací doby a zacvičit si můžete kdykoliv se Vám to bude hodit. Ne každý se navíc v kolektivu cítí dobře a doma můžete cvičit zcela sami a plně se tak soustředit na sebe.

Co k tomu budu potřebovat?

 • připojení k internetu, počítač, tablet nebo telefon
 • místo, kde budete mít chvilku klidu
 • pokud máte podložku, příp. meditační polštářek a deku na relaxaci


Kdy se cvičí?

Cvičíme přes aplikaci Zoom. Lekce probíhají On - line ve středu od 19 do 20 hod. Do emailu Vám v den cvičení přijde odkaz a večer se jen připojíte. 

Pokud lekci nestihnete, následující den Vám zašlu odkaz na záznam, který bude dostupný celý týden a můžete si ho pustit kdykoliv budete chtít.


Možnosti cvičení:
 • předplatné na 4 lekce (1 měsíc) 720 Kč
 • předplatné na 12 lekcí (3 měsíce) 1 920 Kč


Neznáme se? Zacvičte si jednu ochutnávkovou lekci.

 • cena ochutnávkové lekce 99 Kč

Jediný život, který je skutečný, je ten, který se odehrává uvnitř nás

Pojďme společně prozkoumat vše, co se v nás odehrává a najít naše hranice, které společně můžeme posouvat. 

Budoucnost, kterou byste chtěli mít, ať už vypadá jakkoliv, se vždy tvoří v přítomnosti. Nejdřív je ale zapotřebí něco změnit a věřte mi, že hodina jógy 1x nebo 2x týdně může být perfektní začátek k tomu, aby jste začali tvořit budoucnost takovou, jakou byste ji chtěli mít.  

Prohlubováním citlivosti na vaše tělo, se prohloubí i uvědomění si toho, kdo jste nebo kým chcete být. 

Těším se, že Vaší novou cestu můžeme objevovat spolu a že Vám s tím můžu pomoci ... 

Chci se přihlásit!

Stále ještě váháte?

My sami si určujeme, co budeme v životě dělat a čím si vyplníme náš relativně krátký čas, který máme. Dnes je více než jindy potřeba se zastavit, nadechnout se a věnovat se sami sobě. Najít v našem životě nějaký smysl. Jóga je jeden z nejosvědčenějších způsobů jak dosáhnout toho, co v životě chceme...