O nás

 
Markéta Čermáková Hatha jóga
"Dnes si život bez yogy ani nedokážu představit. Začalo to rokem 2009 a yoga se postupně stala mým každodenním průvodcem. Za tu dobu jsem prošla řadou školení v oblasti yogy a zdravého životního stylu. Ve svých lekcích čerpám ze zkušeností získaných z pobytů v Ašrámu, z mnoha dalších kurzů a seminářů a dále ze zkušeností spojených s vlastní praxí".
Roční Ašrámová škola tradiční yogy. Individuální pobyty v Ašrámu. Roční kurz Yoga instruktor. Workshopy Tajemství dechu, specializace Hatha Yoga, Hatha Yoga jako léčebný prostředek, Základy Ajurvédy. Kurz Výživového poradenství. Výcvik Oshových meditací.
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kristýna Rassová Hatha jóga

"Józe se věnuji víc jak pět let. Prvotní záměr byl, abych se zbavila bolesti zad. Když se tak stalo, začala jsem do učení jógy pronikat víc a víc. Pocítila jsem benefity nejen fyzicky, ale začala i duchovně růst. Jóga se stala součástí mého každodenního života. Zamilovala jsem se a zatoužila po tom jógu předávat i dál. Udělala jsem si 200 hodinový akreditovaný kurz instruktora hatha jógy a pustila se do toho. Snažím se neustále vzdělávat pomocí různých seminářů, pobytů a od mých duchovních učitelů. 

Do každé lekce dávám kus sebe a učím s láskou a respektem k tělu. Základem je atmosféra. Na mých lekcí se vždy setkáte s příjemnou hudbou, voňavým elementem (svíčka, vonná tyčinka nebo esenciální olejíčky ...) a především lidským přístupem.  Vždy nabízím k ásanám lehčí alternativy, aby si mohl zacvičit každý podle toho, na co se zrovna cítí. V ásanách kladu důraz na správné provedení, tak abychom svému tělu neubližovali. Na konec se můžete těšit na vedenou relaxaci s hudbou".