O nás

 
Markéta Čermáková YOGA
Dnes si život bez yogy ani nedokážu představit. Začalo to rokem 2009 a yoga se postupně stala mým každodenním průvodcem. Za tu dobu jsem prošla řadou školení v oblasti yogy a zdravého životního stylu. Ve svých lekcích čerpám ze zkušeností získaných z pobytů v Ašrámu, z mnoha dalších kurzů a seminářů a dále ze zkušeností spojených s vlastní praxí.
Roční Ašrámová škola tradiční yogy. Individuální pobyty v Ašrámu. Roční kurz Yoga instruktor. Workshopy Tajemství dechu, specializace Hatha Yoga, Hatha Yoga jako léčebný prostředek, Základy Ajurvédy. Kurz Výživového poradenství. Výcvik Oshových meditací.
 
 
 
 
 
Jakub Valášek TAI CHI

Tai chi se soustavně věnuje od roku 2003. V letech 2006, 2008 a 2010 byl na studijním pobytu v Chenjiagou v Číně u mistra Zhu Tiancai, s mistrem Zhu také absolvoval řadu seminářů v České Republice. Má lektorský certifikát pro zdravotní tělesnou výchovu z ATVS Palestra. „Jsem rád, že jsem se dostal k tai chi a že ho můžu vyučovat. Tai chi mi přineslo hodně: zásadní zlepšení zdraví, nové přátele nebo také objevení Tao te ting.“