Víkend plný yogy zdarma

06.08.2016 08:00

sobota 6.8. a neděle 7.8. od 8 h do 9 h

Lázně Toušeň, V Ovčárně 87, park u Skleněné vily

 
 
 

Yoga v parku zdarma pokračuje!

Tentokrát se můžete těšit na dvě lekce yogy zdarma - v sobotu nás čeká Hatha Yoga s Markétou - lekce je vedena v pomalejším tempu a v neděli Yoga s Láďou - užijeme si dynamickou lekci s důrazem na provedení pozic. Obě lekce jsou vhodné i pro úplné začátečníky.
 
Cvičení yogy je určeno všem. Pro ženy i muže, všichni jsou vítáni! Vezměte podložky na ramena a hurá ven. Cvičit budeme oba dva dny, vždy od 8:00 do 9:00 h uprostřed parku, přijďte na čerstvý vzduch.
 
 
 
 
 

Využijte příležitosti zacvičit si venku. Doražte a vezměte své přátele!

Udělejte si chvilku a přijďte uvolnit a pozitivně naladit tělo na celý den. Pocit při cvičení jógy v zeleném parku je nezaměnitelný. Podle výzkumů souvisí cvičení v přírodě s celkovým posílením energie.
 
 
 
 
 

K čemu je yoga dobrá?

Na józe je úžasné to, že je zde pro každého. Stačí se józe se pravidelně věnovat. Pak člověka neminou pozitivní přínosy jako vnitřní vyrovnanost, zmírnění bolestí páteře nebo hlavy, zvýšená flexibilita a svalová síla, příliv pozitivní energie, správné fungování metabolismu.

 
 
 
 

Možná se teď ptáte, jestli to zvládnete, když jste yogu nikdy necvičili. 

Jste začátečník? Jóga v parku je tu i pro vás!

 

Pokud jste se józe nikdy nevěnovali, yoga v parku může být vhodnou příležitostí, jak se cvičením začít. Mnozí mají před jógou respekt či dokonce strach. Bojí se, že nezvládnou jednotlivé pozice, stydí se za svoji hmotnost nebo neohebnost. Obavy jsou opravdu zbytečné. Těšíme se na Vás!

 
 
 
 
 
Přihlašujte se prosím předem formulářem níže, na email yoga@najdiklid.cz, tel. 605 447 665 nebo fcb. Lekce jsou zdarma. S sebou stačí pohodlné oblečení a podložka nebo ručník, cvičíme na boso. V případě nepřízně počasí se lekce ruší.
 
 

Přihlášení na akci Víkend plný yogy

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: