Vibrační lázeň

20.11.2020 19:00

pátek 20.11.2020 od 19:15 hod

Studio Najdi klid, Lázně Toušeň, V Ovčárně 405
 

Pomocí prastarých nástrojů vás vezmeme do snového prostoru, kde neplatí čas a okolní svět přestává existovat. Cílém "lázně" je oživení našeho podvědomí díky vibracím, které vás odnesou, kam jim dovolíte. Zvuk zpívajících mís a gongů dokáže proniknout "pod povrch" a vést nás tak do stavu hluboké meditace, vnitřního klidu a harmonie. Mísy jsou skvělým pomocníkem na cestě zdraví, cenným nástrojem na cestě meditace a vítaným učitelem v životě uspěchaného člověka.

Pavel - Zpívající mísy a gongy ... "na prastaré nástroje Východu tvořím zvukové obrazy plné pozitivních harmonických vibrací, které vás na fyzické úrovni příjemně vyladí, nabijí energií a pomohou vám otevřít se své vlastní, metafyzické dimenzi.  Přijďte si užít vibrační lázeň". www.facebook.com/pg/zpivajicimisy.cz/videos/?ref=page_internal

 

Vstupné 250 Kč. Přihlašujte se prosím formulářem níže. Do emailu obdržíte potvrzení o rezervaci místa. V případě dotazů se na nás můžete obrátit na email: yoga@najdiklid.cz nebo tel.: 605447665. Těšíme se na Vás.

Přihlášení na Vibrační lázeň 20.11.2020

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: