Vánoční meditace při svíčkách

22.12.2017 19:30

Meditace pro začátečníky 

pátek 22.12.2017 19:30 - 20:30 hod

Lázně Toušeň, V Ovčárně 405

 

Tentokrát jsme pro vás připravili Vánoční meditační set a to: Meditaci na prázdno, navazovat bude Meditace na "já" a na druhého a na konci krásná, pozitivní Meditace přijímání a dávání lásky. Meditace se pro své nepopiratelné příznivé zdravotní účinky a jako efektivní prostředek proti stresu a hektickému životu stává populární záležitostí. Meditace učí, jak koncentrovat svou mysl a minimalizovat rušivé vlivy, abychom věci ve skutečném životě vnímali mnohem účinněji.

 

                                                                                 

 
Meditací vás provede Vlastimil Zimák. "Účinky meditace jsem byl tak ohromený, že jsem chtěl vědět stále více. Proto hltám knihy zabývající se touto tématikou jednu za druhou. Pamatujte, že na to abyste meditovali nemusíte být roky v tibetském klášteře, ani být absolventi filosofické fakulty. Stačí chtít a jde to samo a jednoduše. Meditovat může opravdu každý. Souhrou okolností přišel do mého života moment, kdy jsem opravdu procitl, doslova jsem se probral, otevřel oči a začal žít. Tímto momentem bylo zahájení meditační praxe."

 

Místo si rezervujte formulářem níže. Dotazy na email yoga@najdiklid.cz či tel. 605447665. S sebou  pohodlné oblečení. Podložky a meditační polštářky jsou k dispozici na místě. Cena 150 Kč. 

Přihlášení na Vánoční meditaci při svíčkách 22.12.2017

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: