Tajemství pánevního dna

25.04.2020 09:00

ZRUŠENO sobota 25.4.2020 od 9 h do 17 h

Lázně Toušeň, V Ovčárně 405

Přijďte se seznámit s Vaším pánevním dnem :o)

Pánevní dno je velmi důležitou součástí naší ženské podstaty. Skrývá v sobě nejen fyzickou rovinu - tedy tu tělesnou, ale i emoční a energetickou. Během celodenního kurzu nahlédneme pod pokličku těchto rovin metodou 3x3 Renaty Sahani. Naučíte se, jak posílit svaly pánevního dna, aby se zlepšily Vaše fyzické potíže v podobě inkontinence, bolestivé menstruace, bolesti v kříži a jiné. Podíváte se na to, jak funguje pánevní dno jako emoční barometr a naučíte se pracovat s bioenergetickými cviky pro pánevní pancíř. Naleznete tak mnohem větší emoční stabilitu, která je základní esencí ženské moudrosti.

Objevíte kouzlo PC svalu, který je zdrojem ženské energie a síly. V neposlední řadě je zodpovědný za kvalitu našeho orgasmu a tak se můžete těšit i na zlepšení prožitku v této oblasti. (Partnery zúčastněných žen, velmi doporučováno :o)). Těšit se můžete na ženský kruh, který je už sám o sobě léčivý. Přijďte pootevřít dveře, které vedou k objevování sama sebe.

 
 
Přes pánevní dno je také rychlá cesta zpět k ženství a naší ženské energii. Přijďte zjistit jak na to! Seminářem Vás provede Michaela Hronová, lektorka školy pánevního dna michaelahronova.cz
 

Cena 1 900 Kč. Přihlašujte se prosím formulářem níže. Do emailu obdržíte potvrzení o rezervaci místa. Kurz je vhodný i pro těhotné, ale pouze mezi 14. (13+0) a 35. (34+6) týdnem. V případě dotazů se na nás můžete obrátit na email: yoga@najdiklid.cz nebo tel.: 605447665. Těšíme se na Vás.

Přihlášení na Tajemství pánevního dna 25.4.2020

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: