Workshop Svobodné podnikání

05.10.2020 18:00

Chceš se dozvědět, jak svobodně podnikat?

Kdy? Kde? 

Pondělí 5.10.2020 od 18:00 hod
 
Workshop se koná v krásných prostorech spřáteleného studia: Praha 1, Vodičkova 20.
 
Vstup: zdarma
 
 
 

Máš občas pocit, že žiješ život někoho jiného? V práci jsi od - do, vidina, že to tak bude zhruba 40 let, pořád v jednom kole, volný čas minimální a doma stejný kolotoč, který o pohodě zrovna moc nevypovídá.

 

Toužíš po tom, se realizovat a probudit v sobě svůj potenciál? Jaké by to bylo se rozhodnout a pracovat na svých snech a přitom žít život podle svých představ? Cestovat, podnikat, mít zajištěnou rodinu, mít čas na své děti, koníčky a finanční svobodu? Dost smutným faktem je, že lidé o takovém životě jen sní, ale ve finále se stejně smíří s tím co je. Život plyne a kvalita života je podprůměrná, ale o tu kvalitu nám především jde.
 
Co když exituje něco, co to může změnit? Pokud cítíš, že je čas na změnu, co přijít na workshop, kde se o svobodném podnikání dozvíš více a odneseš si spoustu pozitivní energie?
 
To, zda a jak to celé uchopíš, je už na tobě. Důležité je vědět, že řešení existuje. Přijd se inspirovat ...

 

Workshopem nás provede Zdeněk Mikulanda. "Mám rád tvořivý přístup k životu a individuální respekt k potřebám lidí. Rozsáhlé životní a pracovní zkušenosti, výživa je moje třetí životní kariéra po chemii a finančním a manažerském řízení firem. 

 
Hlavní témata: 
Uvědomění toho,  že je možné žít jinak. 
Jak toho docílit - představení konrétní podnikatelské příležitosti a nástrojů, díky nimž lze dosáhnout finanční a časové svobody.
 

 

 

Kapacita je omezená. Přihlásit se můžete přes formulář níže. Těší se na Vás Zdeněk Mikulanda a Markéta Čermáková. V případě dotazů nás můžete kontaktovat na email: yoga@najdiklid.cz či tel.: 605 447 665.

 

Přihlášení na Workshop Svobodné podnikání 5.10.2020

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: