Regenerace ve sféře

10.06.2014 16:16

Pomocí dvanácti bioinformačních přípravků neboli dvanácti klíčů dokážeme vyladit dvanáct základních meridiánů (energetických drah) našeho těla.

Když se podíváme na schéma Regenerace ve Sféře, připomíná nám lidské tělo a každý přípravek je klíčem k určité oblasti. Jednotlivé části jsou vzájemně propojeny energetickými dráhami, kterým se také říká meridiány.

Diochi Bylinky Byliny Lázně Toušeň Regenerace Detoxikace

V preparátech jsou obsaženy vybrané rostliny a podle speciálního postupu jsou sestaveny do pyramidálního systému. Rostliny spolu vzájemně synergicky působí a celá kompozice má velmi silný regenerační efekt.

Sféra má 12  základních pozic, 12 přípravků, 12 barev.

Každý kroužek odpovídá určitým orgánům a je i klíčem k dané oblasti. Lahvičky vyzařují různé frekvence, které odpovídají příslušné oblasti těla. Užíváním přípravku v pravidelných intervalech docílíte synchronizace se shodnými informacemi produktu a ty se vzájemně vyruší. Pokud jste měli v těle nějaká depozita odpadních látek, začnou se z těla tyto škodliviny pomocí biorezonance postupně uvolňovat.

Díky informacím jednotlivých klíčů si tělo samo nastolí proces samoregenerace. Začněte včas ! Problém můžeme sami eliminovat prevencí.

Diskusní téma: Regenerace ve sféře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek