Půsty a podstata zdraví s Petrem Pavlíčkem

25.09.2020 19:00

 Večer s Petrem Pavlíčkem

Studio Najdi klid, Lázně Toušeň, V Ovčárně 405
Pátek 25.9.2020 od 19:15 hod
 

Jak využít vlastních sil a ozdravných schopností těla bez použití jakýchkoli chemických preparátů či jiných doplňků?

Jak svému tělu důvěřovat? 

Jak své tělo milovat?

Nalezení pravé podstaty žití skrze vědomý přístup k vlastnímu tělu a stravování. Uvedení do základních znalostí potřebných k odstartování procesu detoxikace, půstu a přechodem na správnou stravu.

 

Bloky:

 •   Proč se vůbec pustit do změny životního stylu, celostní pojetí člověka v nemoci a ve zdraví, motivace

 •   Dokonalá výživa bez jídelníčku a počítání kalorií - jde to vůbec? Základní informace o správné výživě.

 •   Prevence a příčiny onemocnění - přírodní detoxikační metody, regenerace, půst.

 •   Důraz na nalezení vlastní cesty - cítění, prožitek vedoucí ke změně

 •   Mnohé návyky, programy a strachy se díky změně životního stylu postupně zviditelňují, uvolňují, očišťují a transformují

   

   

  •  
   

 

 

Petr Pavlíček

Je bývalým vrcholovým sportovcem, několikanásobným mistrem republiky v atletice, bobovým reprezentantem a v roce 1998 mistrem světa ve startech na bobech. Po ukončení sportovní kariéry nastalo období hledání nových životních priorit.

V roce 2007 objevil kvůli svým vlastním zdravotním problémům svět alternativní medicíny. Začal studovat literaturu se zaměřením na prevenci a ozdravení organismu a navštěvovat přednášky lékařů zabývajících se netradičními léčebnými metodami. Objevil svět přírodních léčivých sil, řád, zákony, které samy trestají každého, kdo je porušuje. Během pěti let dosáhl vynikajících výsledků na sobě i na blízkých. Vyléčil si vysoký tlak, chronickou bronchitidu, zbavil se

přebytečných dvaceti kilogramů tuku, toxinů a plísní, také angín, chřipek, poruchy metabolismu a dalších civilizačních nemocí. Pomohlpříteli s rakovinou, známým s nadváhou, alergiemi.

Pochopil, že příroda a ozdravné schopnosti těla mohou být těmi nejsilnějšími zbraněmi proti nemocem, že zdraví je základem dobré pohody, úspěchu a spokojenosti.

 • Specializace:

  Nyní pracuje jako kouč pro zdraví, pozitivně mění myšlení druhých, motivuje je k využití vlastních sil a ozdravných schopností těla bez použití jakýchkoli chemických preparátů či jiných doplňků. Má obdivuhodné výsledky s bojem s nemocemi a předcházení jim.

  více na: www.petr-pavlicek.cz

 

Seminář bude probíhat v menší skupince účastníků. Přihlásit se můžete formulářem níže.  V průběhu (i po skončení) akce bude prostor na vaše konkrétní problémy a témata. S sebou pohodlné oblečení, sedí se na zemi. Cena 350 Kč při přihlášení do 18.9.2020, 400 Kč při platbě na místě. Těšíme se na setkání! Markéta Čermáková a Petr Pavlíček

 

Přihlášení na Půsty a podstata zdraví 25.9.2020

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: