Prožitek doteku

20.10.2018 10:00

Prožitek doteku - celodenní seminář pro muže a ženy 

 sobota 20.10.2018 od 10:00 hod 

Lázně Toušeň, V Ovčárně 405

 
Chcete si užít příjemný den s partnerem? Přijďte na seminář Prožitek doteků. Naladíte se na sebe, budete komunikovat dotekem a prakticky si vyzkoušíte živlovou masáž (přes oblečení) s respektem k vlastním hranicím.
 
Dotkni se mého těla - dotkneš se mé duše ...
Každé tělo je jedinečné - je to chrám duše. Jen díky němu žijeme svůj život, přesto ho velice často přehlížíme, nemilujeme či dokonce odmítáme. Tělo je od přírody určeno k dotýkání.
 
Pojďme spolu znovuobjevit radost z doteku, zjistit jakou sílu může mít pozorný dotek a jak jím lze přirozeně komunikovat.
 
 
Seminář Chrám duše Lázně Toušeň najdi klid
 
 
Najděme rovnováhu přijímání a dávání. Zjistěme, co můžeme nabídnout partnerovi, ostatním i čeho se nedostává nám. Začněme opět vnímat vlastní niterní pocity a zároveň naladit se na energii druhých ...
 
Součástí setkání budou též praktická cvičení, založená na principech tantry či jednoduché kratičké masáže.
 

 
Seminář je pro páry i jednotlivce. Začínáme v 10:00 hod a končíme ve 20:00 hod, s přestávkou na oběd. S sebou: měkkou deku, velký šátek (sarong, lungi) a chuť objevovat ... Setkáním provází Marcela Krčálová www.marcelakrcalova.cz. Cena 1 000 Kč/osoba. Přihlášení a platbu prosíme předem. V případě zájmu je nutné rezervovat místo formulářem níže. Dotazy na email: yoga@najdiklid.cz či tel.: 605447665. Po rezervaci Vám budou zaslány podklady k platbě.

Přihlášení na Prožitek doteku 20.10.2018

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: