Nové čtvrteční a nedělní kurzy Hatha jógy s Markétou od září 2020

17.09.2020 18:15

Kurzy Hatha jógy 

Studio Najdi klid, Lázně Toušeň, V Ovčárně 405

  • Chcete mít více energie?
  • Chcete se naučit správně dýchat?
  • Chcete se uvolnit od stresu?
  • Chcete se přestat trápit s bolestí zad?
  • Chcete se cítit dobře v těle plném pohody a mysli plné klidu?
 

Lekce na sebe navazují. Kurzy budou probíhat v těchto dnech:

1)    Čtvrtek 18:15 - 19:15 hod..

2)    Čtvrtek 19:30 - 20:30 hod. Mírně pokročilí.

 

3)    Neděle 18:15 - 19:15 hod.  

4)    Neděle 19:30 - 20:30 hod. Mírně pokročilí.

 

Kurz navštěvujete vždy ve stejný den a čas. Vyberte si jeden termín, který vám nejvíce vyhovuje. V případě, že chcete chodit cvičit 2 x týdně, vyberte si termíny dva. 
 
 

Hatha Jóga

Je velmi vhodná i pro začátečníky. Je to specifický systém jógy, jehož hlavní součástí jsou pozice těla (ásany), ovládání dechu (pránájáma) a zklidnění mysli. Kurzy nejsou omezeny věkem, pohlavím ani fyzickou zdatností. Lekce začíná zpravidla úvodní koncentrací, vystřídáme pozice vestoje, vsedě a vleže. Končí se vždy relaxací.

   

 

 

Bojíte se jógy?

I když s jógou teprve začínáte nebo si nejste jistí svou fyzickou kondicí a máte obavy, jestli to zvládnete – „Zvládnete vše bez obav!“. Každý totiž cvičí podle svých možností. V józe neexistuje fyzicky dokonale provedený cvik, existuje jen cvik dokonale procítěný a provedený přesně v mezích vašich možností – pak je odvedený nejlépe. Velikou chybou bývá přílišné usilování a přepínání vlastních sil. V józe platí jednoznačně, že méně, bývá více!

 

Proč cvičit jógu?

Zlepšuje psychickou koncentraci, schopnost vyrovnat se se stresem a kvalitu spánku. Posiluje imunitní systém a odstraňuje bolesti zad. Zlepšuje držení těla a zrychluje úbytek přebytečného tuku. Zpomaluje proces stárnutí a zvyšuje množství energie ...

 

Co si obléct?

Ideální je lehčí oblečení, které vás nebude nijak omezovat v pohybu a budete se v něm cítit pohodlně a dobře. Cvičíme naboso. Podložky jsou k dispozici na místě.

 

Kurzovné: 1 950 Kč/15 lekcí (130 Kč/1 lekce)

 

Těší se na Vás Markéta Čermáková www.najdiklid.cz/o-nas/ V případě zájmu o kurz se prosím přihlašte formulářem níže. Pro zajištění místa v kurzu je třeba uhradit kurzovné. Informace k vaší platbě obdržíte e-mailem po přihlášení do kurzu. Omluvenou lekci je možné nahradit v jiný den, v případě volné kapacity. Kurz můžete nakupovat také jako dárkový poukaz. S dotazy se na nás můžete obrátit na email: yoga@najdiklid.cz či tel.: 605 447 665

Přihlášení na Kurz jógy s Markétou od září 2020

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: