Mimořádná lekce Ranní JÓGY

01.04.2017 08:00

Ranní Jóga 

sobota 1.4.2017 8:00 - 9:00 hod 

Lázně Toušeň, V Ovčárně 405

 
Nastartujte den Yogou. Jóga je vhodná a na provedení snadná pro všechny, kteří chtějí udělat něco pro své tělo a mysl, potřebují si vyčistit hlavu od zbytečností, zlepšit náladu, naučit se správně dýchat, podpořit imunitu a fungování celého těla!
 
Ranní jóga je výborným startem do nového dne.
 
Cvičení jógy ráno přináší blahodárné účinky, které budete pociťovat celý den. Tyto lekce nejsou omezeny věkem, pohlavím, zdravotním omezením ani fyzickou zdatností. Jsou všestranné a opravdu určené pro všechny na jakémkoli stupni zdatnosti a výkonnosti.
 
 
Mnozí si klepou na čelo a nechápou, proč dobrovolně vstávat brzy, když nemusíme :) Když se naučíte cvičit ráno, nestačíte se divit, jak roste vaše sebedisciplína :)
 
V časných hodinách se tělo a mysl nachází v jakémsi klidu, který nám umožňuje perfektní koncentraci na dech. Ráno je energetizující, přináší správné rozpoložení mysli. Chce to trochu přemlouvání a je snadné ustrnout v lenosti. Nikdy ale nebudete litovat, že hned po zazvonění budíku vstanete kvůli cvičení!
 
Lekce je vhodná i pro začátečníky.
 
 
Rezervace místa nutná předem! Přihlašujte se formulářem níže nebo na email yoga@najdiklid.cz či tel. 605447665. Lekce se koná po přihlášení minimálního počtu osob. S sebou  pohodlné oblečení, podložky a meditační polštářky k dispozici na místě. Cena 130 Kč - jednotlivý vstup nebo 100 Kč - vstup z permanentky.

Přihlášení na akci Mimořádná lekce ranní jógy 1.4.2017

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: