Meditace pro začátečníky

10.11.2017 19:15

Meditace pro začátečníky 

pátek 10.11.2017 19:15 - 20:15 hod

Lázně Toušeň, V Ovčárně 405

 

Meditací se naučíte zpomalit, ale přitom toho zvládnout více a kvalitněji ... 

Žijete uspěchaně a jste uvězněni ve stereotypu života jako takový robot? Kolik si toho třeba pamatujete z dnešního dne? Kolik momentů jste opravdu prožili? Takový život člověku proteče mezi prsty a když se ohlédne, zdá se jakoby svůj život nežil, ale žil ho někdo jiný. Je to tím, že nežijeme v přítomnosti.

 

                                                                                 

 
Meditací vás provede Vlastimil Zimák. "Účinky meditace jsem byl tak ohromený, že jsem chtěl vědět stále více. Proto hltám knihy zabývající se touto tématikou jednu za druhou. Pamatujte, že na to abyste meditovali nemusíte být roky v tibetském klášteře, ani být absolventi filosofické fakulty. Stačí chtít a jde to samo a jednoduše. Meditovat může opravdu každý. Souhrou okolností přišel do mého života moment, kdy jsem opravdu procitl, doslova jsem se probral, otevřel oči a začal žít. Tímto momentem bylo zahájení meditační praxe."

 

Místo si rezervujte formulářem níže. Dotazy na email yoga@najdiklid.cz či tel. 605447665. S sebou  pohodlné oblečení. Podložky a meditační polštářky jsou k dispozici na místě. Cena 150 Kč. 

Přihlášení na akci Meditace pro začátečníky 10.11.2017

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: