Meditace Vesmír

09.11.2018 19:30

Meditace Vesmír

pátek 9.11.2018 19:30 - 20:30 hod

Lázně Toušeň, V Ovčárně 405

 

Budeme společně brouzdat vesmírem, abychom odhalili a docenili svou vlastní jedinečnost. V úvodní části meditace projdeme technikou dosažení Alfa stavu, kdy se nám zklidní mysl a klesne frekvence mozkové činnosti. Srovná se nám teplota levé a pravé hemisféry, čímž se naše hlavy přepnou do hluboké odpočinkové fáze. Průběh a účinky meditace jsou opravdu lahodné. Jde o velmi pozitivně stimulující meditační techniku.

 

V dnešní uspěchané době je meditovaní příjemným únikem od reality a stresu. O tom, že meditovaní je vhodné pro naše duševní a tím pádem i fyzické zdraví není pochyb.

 

                                                                                 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Meditací vás provede Vlastimil Zimák. "Účinky meditace jsem byl tak ohromený, že jsem chtěl vědět stále více. Proto hltám knihy zabývající se touto tématikou jednu za druhou. Pamatujte, že na to abyste meditovali, nemusíte být roky v tibetském klášteře, ani být absolventi filosofické fakulty. Stačí chtít a jde to samo a jednoduše. Meditovat může opravdu každý. Souhrou okolností přišel do mého života moment, kdy jsem opravdu procitl, doslova jsem se probral, otevřel oči a začal žít. Tímto momentem bylo zahájení meditační praxe."

 

 

Meditace je vhodná i pro začátečníky. Místo si můžete rezervovat formulářem níže. Dotazy na email yoga@najdiklid.cz či tel. 605447665. S sebou pohodlné oblečení, příp. vlastní meditační polštářek. Podložky a několik meditačních polštářků je k dispozici na místě. Cena 150 Kč. Platba v hotovosti na místě.

Přihlášení na Meditaci Vesmír 9.11.2018

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: