Meditace v přírodě – mindfulness

30.05.2018 19:00

Meditace pro začátečníky 

středa 30.5.2018 19:00 - 20:00 hod

Lázně Toušeň, V Ovčárně 87, park u Skleněné vily

 

Mindfulness – všímavost není žádná věda, využívat ji prostě a jednoduše znamená uvědomovat si a prožívat přítomný okamžik. Znamená to prožívat přítomnost, uvědomovat si, že žijete, vystoupit z automatismů, ve kterých žijeme jako stroje. V dnešní lekci si ukážeme základy, jak být všímaví. V rámci toho si projdeme i techniku zbavování se stresu a nakonec se přiblížíme k našim kořenům v přírodě, ukážeme si jak čerpat energii z přírody a jak se na přírodu napojit. 

 

 

Příroda je inspirujícím místem pro ztišení toku myšlenek. Meditace v přírodě je léčivá a osvobozující. Kromě toho uvolňuje myšlenky, zbavuje napětí a stresu. Umožňuje získat prostor a čas ke zpomalení, zastavení se a uvědomění si toho, co sami skutečně potřebujeme a chceme. 


 

                                                                                 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Meditací vás provede Vlastimil Zimák. "Účinky meditace jsem byl tak ohromený, že jsem chtěl vědět stále více. Proto hltám knihy zabývající se touto tématikou jednu za druhou. Pamatujte, že na to abyste meditovali, nemusíte být roky v tibetském klášteře, ani být absolventi filosofické fakulty. Stačí chtít a jde to samo a jednoduše. Meditovat může opravdu každý. Souhrou okolností přišel do mého života moment, kdy jsem opravdu procitl, doslova jsem se probral, otevřel oči a začal žít. Tímto momentem bylo zahájení meditační praxe."

 

 

 

Místo si rezervujte formulářem níže. Dotazy na email yoga@najdiklid.cz či tel. 605447665. S sebou  pohodlné oblečení, podložku, příp. meditační polštářek a deku na přikrytí. Cena 150 Kč. V případě nepřízně počasí se meditace koná uvnitř studia - V Ovčárně 405.

Přihlášení na Meditaci v přírodě 30.5.2018

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: