Meditace v přírodě

23.07.2018 19:00

Meditace 

pondělí 23.7.2018 19:00 - 20:00 hod

Lázně Toušeň, V Ovčárně 87, park u Skleněné vily

 

Mindfulness – všímavost není žádná věda, využívat ji prostě a jednoduše znamená uvědomovat si a prožívat přítomný okamžik. Znamená to prožívat přítomnost, uvědomovat si, že žijete, vystoupit z automatismů, ve kterých žijeme jako stroje.  

 

 
Splynutí s přírodou. Sladěním se s přírodou se zklidníme a poznáme vlastní vnitřní podstatu. Čím více se s ní dokážeme harmonizovat, tím jasnějši a klidnější jsme. Čím více se s ní propojíme, tím více námi bude přirodní energie proudit a tím lehčí budou naše kroky. Když se naučíme meditovat v přirodě, pomůže nám to čerpat z tohoto skrytého vědomí. Pomáhá nám to pochopit, že v moři života, které nás obklopuje, nejsme nikdy sami. Ještě důležitější je, že nám to pomáhá napojit se na všechen ostatní život a probudit svou pravou identitu.


 

                                                                                 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Meditací vás provede Vlastimil Zimák. "Účinky meditace jsem byl tak ohromený, že jsem chtěl vědět stále více. Proto hltám knihy zabývající se touto tématikou jednu za druhou. Pamatujte, že na to abyste meditovali, nemusíte být roky v tibetském klášteře, ani být absolventi filosofické fakulty. Stačí chtít a jde to samo a jednoduše. Meditovat může opravdu každý. Souhrou okolností přišel do mého života moment, kdy jsem opravdu procitl, doslova jsem se probral, otevřel oči a začal žít. Tímto momentem bylo zahájení meditační praxe."

 

 

 

 

Meditace je vhodná i pro začátečníky. Místo si rezervujte formulářem níže. Dotazy na email yoga@najdiklid.cz či tel. 605447665. S sebou  pohodlné oblečení, podložku nebo ručník, příp. meditační polštářek a deku na přikrytí. Cena 150 Kč. V případě nepřízně počasí se meditace koná uvnitř studia - V Ovčárně 405.

Přihlášení na Meditaci v přírodě 23.7.2018

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: