Meditace Úprava vlastností osobnosti

23.02.2018 19:30

Meditace pro začátečníky 

pátek 23.2.2018 19:30 - 20:30 hod

Lázně Toušeň, V Ovčárně 405

 

Velmi příjemná, silná a pozitivní meditace.

Meditace Úprava vlastností osobnosti využívá znalosti sympatického nervového systému. To, co si opakovaně vizualizujeme a je nám to příjemné, tak se fixuje ve vědomí. Pak nastupuje právě sympatický nervový systém a má tendenci to materiálně realizovat. Toho se dá právě využít při žádoucí úpravě svých vlastností.

 

Žádná minuta věnovaná meditaci není minutou ztracenou. Při meditaci se dostáváme do změněného stavu vědomí a učíme se zacházet se svou myslí. Meditační cvičení nám také pomáhají rozvinout imaginaci. Můžeme tak poznávat sami sebe a docházet k různým změnám. Být v přítomném okamžiku. Nejlepší doba pro meditaci je především ráno a večer. Před spaním dokáže meditace člověka příjemně zklidnit a připravit ho na spánek.

 

                                                                                 

 
Meditací vás provede Vlastimil Zimák. "Účinky meditace jsem byl tak ohromený, že jsem chtěl vědět stále více. Proto hltám knihy zabývající se touto tématikou jednu za druhou. Pamatujte, že na to abyste meditovali, nemusíte být roky v tibetském klášteře, ani být absolventi filosofické fakulty. Stačí chtít a jde to samo a jednoduše. Meditovat může opravdu každý. Souhrou okolností přišel do mého života moment, kdy jsem opravdu procitl, doslova jsem se probral, otevřel oči a začal žít. Tímto momentem bylo zahájení meditační praxe."

 

 

 

Místo si rezervujte formulářem níže. Dotazy na email yoga@najdiklid.cz či tel. 605447665. S sebou  pohodlné oblečení. Podložky a meditační polštářky jsou k dispozici na místě. Cena 150 Kč. 

Přihlášení na Meditaci Úprava vlastností osobnosti 23.2.2018

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: