Meditace Levitace

30.03.2018 19:30

Meditace pro začátečníky 

pátek 30.3.2018 19:30 - 20:30 hod

Lázně Toušeň, V Ovčárně 405

 

Budeme se vznášet, dokonce budeme cestovat v čase. Pokud se vám meditace povede, tak prožitek bude hodně opravdový, až snový. Tato meditace je ideální i pokud se cítíte přepracovaní, zavalení prací nebo pokud jste kvůli nečemu smutní. Meditace slouží k uvolnění mysli a probuzení pozitivních emocí.

 

Po meditaci zjistíme, že můžeme soustředit a zklidnit svoji mysl, která si najednou všímá více věcí než dosud a jakoby "oživne". To může vést k prožitkům štěstí. Mysl je běžně blokována různými chtivostmi a nenávistmi, na kterých se zasekává a tím blokuje volné prožívání. A právě volné prožívání je charakteristické přítomností pohody, štěstí, průchodnosti mysli.

 

 

                                                                                 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Meditací vás provede Vlastimil Zimák. "Účinky meditace jsem byl tak ohromený, že jsem chtěl vědět stále více. Proto hltám knihy zabývající se touto tématikou jednu za druhou. Pamatujte, že na to abyste meditovali, nemusíte být roky v tibetském klášteře, ani být absolventi filosofické fakulty. Stačí chtít a jde to samo a jednoduše. Meditovat může opravdu každý. Souhrou okolností přišel do mého života moment, kdy jsem opravdu procitl, doslova jsem se probral, otevřel oči a začal žít. Tímto momentem bylo zahájení meditační praxe."

 

 

Místo si rezervujte formulářem níže. Dotazy na email yoga@najdiklid.cz či tel. 605447665. S sebou  pohodlné oblečení. Podložky a meditační polštářky jsou k dispozici na místě. Cena 150 Kč. 

Přihlášení na Meditaci levitace 30.3.2018

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: