Meditace Koule

11.05.2018 19:30

Meditace pro začátečníky 

pátek 11.5.2018 19:30 - 20:30 hod

Lázně Toušeň, V Ovčárně 405

 

Jedna z nejlíbivějších meditací, která přinese šťastné a uklidňující pocity. 

Budeme-li pracovat na své mysli, můžeme změnit svůj život ... Pokud chceme vést produktivní, vyrovnaný, spokojený a naplněný život, meditace představuje raketové palivo, které nás k našemu cíli popožene. Rozvíjením meditačního cvičení totiž nalezneme nejen zdroje potřebné k tomu, abychom nastartovali svou výkonnost, ale budeme také prožívat hojnost a krásu například uprostřed rušného pracovního dne. Zároveň pocítíme vnitřní klid a opravdovost, které nejenže život zpříjemní, ale také nám účinně pomohou vydat se vstříc našim cílům ...

 

                                                                                 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Meditací vás provede Vlastimil Zimák. "Účinky meditace jsem byl tak ohromený, že jsem chtěl vědět stále více. Proto hltám knihy zabývající se touto tématikou jednu za druhou. Pamatujte, že na to abyste meditovali, nemusíte být roky v tibetském klášteře, ani být absolventi filosofické fakulty. Stačí chtít a jde to samo a jednoduše. Meditovat může opravdu každý. Souhrou okolností přišel do mého života moment, kdy jsem opravdu procitl, doslova jsem se probral, otevřel oči a začal žít. Tímto momentem bylo zahájení meditační praxe."

 

 

 

 

 

Místo si rezervujte formulářem níže. Dotazy na email yoga@najdiklid.cz či tel. 605447665. S sebou  pohodlné oblečení. Podložky a meditační polštářky jsou k dispozici na místě. Cena 150 Kč. 

Přihlášení na Meditace Koule 11.5.2018

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: