Meditace hora

13.04.2018 19:30

Meditace pro začátečníky 

pátek 13.4.2018 19:30 - 20:30 hod

Lázně Toušeň, V Ovčárně 405

 

Meditace hora zvyšuje pocit sebedůvěry, síly a jistoty. Je to pozitivně stimulující metoda. Pokud se někdy budete cítit, že budete podcenovat sami sebe nebo vás někdo bude zašlapávat do země, tak zkuste využít této meditace. 

 

Během meditace z těla odháníte všechny negativní představy, emoce a strach. Pěstujeme lepší a kvalitnější myšlenky, pozitivnější pocity. V dnešní uspěchané době je meditovaní příjemným únikem od reality a stresu. O tom, že meditovaní je vhodné pro naše duševní a tím pádem i fyzické zdraví není pochyb. Meditací zklidníte mysl, vyprázdníte jí a osvobodíte na čas od chaotických myšlenek a představ.

 

                                                                                 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Meditací vás provede Vlastimil Zimák. "Účinky meditace jsem byl tak ohromený, že jsem chtěl vědět stále více. Proto hltám knihy zabývající se touto tématikou jednu za druhou. Pamatujte, že na to abyste meditovali, nemusíte být roky v tibetském klášteře, ani být absolventi filosofické fakulty. Stačí chtít a jde to samo a jednoduše. Meditovat může opravdu každý. Souhrou okolností přišel do mého života moment, kdy jsem opravdu procitl, doslova jsem se probral, otevřel oči a začal žít. Tímto momentem bylo zahájení meditační praxe."

 

 

 

Místo si rezervujte formulářem níže. Dotazy na email yoga@najdiklid.cz či tel. 605447665. S sebou  pohodlné oblečení. Podložky a meditační polštářky jsou k dispozici na místě. Cena 150 Kč. 

Přihlášení na Meditaci hora 13.4.2018

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: