Meditace Dvě židle

19.01.2018 19:30

Meditace pro začátečníky 

pátek 19.1.2018 19:30 - 20:30 hod

Lázně Toušeň, V Ovčárně 405

 

Na nový rok si dávají lidé předsevzetí, bojují se svými zlozvyky, démony. Proto jsme pro vás připravili meditaci Dvě židle. S touto technikou můžete řešit závislosti, fobie, nešvary, ztrátu nebo špatný zážitek. Průběh této meditace je velmi silný, ale nebojte se to prožít. Závěr meditace je očistný. Kdo má fobii, tak si doplní konkrétní fobii. Kdo má trauma, tak si velmi přesně doplní své trauma ... každý si doplní přesně toho svého démona.

 

Meditace nám pomáhá pochopit svou mysl. Často si ani neuvědomujeme, co se děje v naší hlavě a jedeme na takzvaného autopilota. Při pravidelných meditacích se stáváme více vědomí sami sebe a pociťujeme mnohem více štěstí.

 

                                                                                 

 
Meditací vás provede Vlastimil Zimák. "Účinky meditace jsem byl tak ohromený, že jsem chtěl vědět stále více. Proto hltám knihy zabývající se touto tématikou jednu za druhou. Pamatujte, že na to abyste meditovali, nemusíte být roky v tibetském klášteře, ani být absolventi filosofické fakulty. Stačí chtít a jde to samo a jednoduše. Meditovat může opravdu každý. Souhrou okolností přišel do mého života moment, kdy jsem opravdu procitl, doslova jsem se probral, otevřel oči a začal žít. Tímto momentem bylo zahájení meditační praxe."

 

 

Místo si rezervujte formulářem níže. Dotazy na email yoga@najdiklid.cz či tel. 605447665. S sebou  pohodlné oblečení. Podložky a meditační polštářky jsou k dispozici na místě. Cena 150 Kč. 

Přihlášení na Meditaci dvě židle 19.1.2018

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: