Meditace Dharma

01.12.2017 19:30

Meditace pro začátečníky 

pátek 1.12.2017 19:30 - 20:30 hod

Lázně Toušeň, V Ovčárně 405

 

Dharma neboli Cesta Vám objasní vaší vlastní cestu životem. Znáte-li jí, lépe se vám po ní jde. Nejsme pouze tímto tělem, myšlenkami a pocity, ale i tím, co se dá označit jako vědomí, duše, světlo a radost. Věřit tomu však nestačí. Meditace je metoda, která to člověku pomáhá rozpoznat a zažít.

 

                                                                                 

 
Meditací vás provede Vlastimil Zimák. "Účinky meditace jsem byl tak ohromený, že jsem chtěl vědět stále více. Proto hltám knihy zabývající se touto tématikou jednu za druhou. Pamatujte, že na to abyste meditovali nemusíte být roky v tibetském klášteře, ani být absolventi filosofické fakulty. Stačí chtít a jde to samo a jednoduše. Meditovat může opravdu každý. Souhrou okolností přišel do mého života moment, kdy jsem opravdu procitl, doslova jsem se probral, otevřel oči a začal žít. Tímto momentem bylo zahájení meditační praxe."

 

Místo si rezervujte formulářem níže. Dotazy na email yoga@najdiklid.cz či tel. 605447665. S sebou  pohodlné oblečení. Podložky a meditační polštářky jsou k dispozici na místě. Cena 150 Kč. 

Přihlášení na Meditace Dharma 1.12.2017

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: