Meditace Bhootshudhi

21.09.2015 19:30

Meditace BHOOTSHUDHI s Maitreyem

pondělí 21.9.2015 19:30 - 20:30 hod

Lázně Toušeň, V Ovčárně 405

 
 

Co může být zdrojem vašich problémů?

Vaše činy jsou odrazem vašich myšlenek. Negativní myšlenky jako žárlivost, zlost, chamtivost, strach nebo úzkost mají dopady na vaše tělo a mysl. Na druhé straně pozitivní myšlenky, jako jsou láska, spokojenost, soucit a odpouštění, kolem člověka vytvářejí zdravou a pozitivní atmosféru.

Co je Bhůt-šudhi krija?

Myšlenky jsou silné výboje energie, proto je k rozvíjení schopnosti pozitivního myšlení potřeba velké množství pozitivní energie. Čakry (energická centra) jsou pro lidské tělo primárním zdrojem pozitivní energie.
Bhůt-šudhi krija je proces, který čistí jak fyzické, tak i duševní tělo. Je to pokročilá vědecky ověřená technika, která je založená na rytmickém dýchání za doprovodu tradičních (siddham jóga) cviků zvaných krija.

 

 
 
 
                                                                                       
                                                                   
 
 

Jak Bhůt-šudhi krija funguje?

Speciální technika pranajámy (jógického dechového cvičení), nazývaná Šabda pranajám, přeměňuje statickou energii buněk na kinetickou energii pomocí nepřetržitého proudu zvukových vln vytvářených při systematickém dýchání. Tím dochází ke stabilizaci mozkových alfa vln a člověk má možnost využít potenciál svého podvědomí. Pomocí vědeckých testů byly zaznamenány první výraznější změny na těle a mysli již mezi 45. a 60. dnem praktikování této techniky ...


 
 
Vhodné i pro úplné začátečníky. Cena 100 Kč. Rezervaci místa prosíme předem formulářem níže nebo na email yoga@najdiklid.cz či tel. 605 447 665. S sebou  pohodlné oblečení, podložky k dispozici na místě ...