Letní Jóga

02.07.2020 18:15

Hatha joga přes prázdniny

červenec a srpen

čtvrtek 18:15 - 19-15 h, 19:30 - 20:30 h

neděle 18:15 - 19:15 h, 19:30 - 20:30 h

(Permanentku můžete čerpat v různé dny)

 

Studio Najdi klid, Lázně Toušeň, V Ovčárně 405

 
 

Hatha Jóga

Je velmi vhodná i pro začátečníky. Je to specifický systém jógy, jehož hlavní součástí jsou pozice těla (ásany), ovládání dechu (pránájáma) a zklidnění mysli. Kurzy nejsou omezeny věkem, pohlavím ani fyzickou zdatností. Lekce začíná zpravidla úvodní koncentrací, vystřídáme pozice vestoje, vsedě a vleže. Končí se vždy relaxací.

   

 

Bojíte se jógy?

I když s jógou teprve začínáte nebo si nejste jistí svou fyzickou kondicí a máte obavy, jestli to zvládnete – „Zvládnete vše bez obav!“. Každý totiž cvičí podle svých možností. V józe neexistuje fyzicky dokonale provedený cvik, existuje jen cvik dokonale procítěný a provedený přesně v mezích vašich možností – pak je odvedený nejlépe. Velikou chybou bývá přílišné usilování a přepínání vlastních sil. V józe platí jednoznačně, že méně, bývá více!

 

Proč cvičit jógu?

Zlepšuje psychickou koncentraci, schopnost vyrovnat se se stresem a kvalitu spánku. Posiluje imunitní systém a odstraňuje bolesti zad. Zlepšuje držení těla a zrychluje úbytek přebytečného tuku. Zpomaluje proces stárnutí a zvyšuje množství energie ...

 

Co si obléct?

Ideální je lehčí oblečení, které vás nebude nijak omezovat v pohybu a budete se v něm cítit pohodlně a dobře. Cvičíme naboso. Podložky jsou k dispozici na místě.

 

Letní permanentka 780 Kč/6 lekcí (130 Kč/1 lekce) nebo jednotlivý vstup 180 Kč/1 lekce.

 

Přihlašujte se prosím formulářem níže. Do emailu obdržíte informace k platbě. V případě dotazů se na nás můžete obrátit na email: yoga@najdiklid.cz nebo tel.: 605447665. 

Přihlášení na Letní jógu od 1.7.2020

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: