Kurz Hatha Yoga pro začátečníky ÚTERÝ 18 hod - od 22.11.2016

15.11.2016 18:00

3 – měsíční kurz

Lázně Toušeň, V Ovčárně 405

12 lekcí za 1 200 Kč (100 Kč/lekce)

vždy v úterý od 18:00 do 19:15 hod

 
 
Jak se cvičí

Jóga pro začátečníky je vedena v klidném tempu a vždy se cvičí nenáročné, zejména průpravné cviky s kratší výdrží. Každý cvičí s ohledem ke svým potřebám a schopnostem. Cvičení je více protahovací. Seznámíte se s pranayama technikami (dechová cvičení). Každá lekce je zakončena uvolňující relaxací. Kurzy hatha jógy pro začátečníky nejsou omezeny věkem, pohlavím, zdravotním omezením ani fyzickou zdatností.

 

Kurz Hatha Yoga pro začátečníky

 

 
Cvičení pro začátečníky

je určeno lidem, kteří s jógou teprve začínají nebo si nejsou jistí svou fyzickou kondicí a mají obavy, jestli to zvládnou – „Zvládnete vše bez obav!“. Každý totiž cvičí dle svých možností. V józe neexistuje fyzicky dokonale provedený cvik, existuje jen cvik dokonale procítěný a provedený přesně v mezích vašich možností – pak je odvedený nejlépe. Velikou chybou bývá přílišné usilování a přepínání vlastních sil. V józe platí jednoznačně, že méně, bývá více!

 
Co si obléct

Ideální je lehčí oblečení, které vás nebude nijak omezovat v pohybu a budete se v něm cítit pohodlně a dobře. Cvičíme naboso, pokud Vám bývá zima na nohy, můžete mít i ponožky.

 

 

 

PŘIHLÁŠENÍ DO NOVÝCH KURZŮ již nyní. 20. a 27.12.2016 yoga nebude. V případě dotazů o vhodnosti kurzu pro Vás či jiných dotazů se na nás můžete obrátit. Přihlašujte se prosím formulářem níže nebo na email yoga@najdiklid.cz či tel. 605 447 665. KURZOVNÉ se hradí buď bankovním převodem nebo v hotovosti předem. Po přihlášení Vám budou zaslány podrobnosti k platbě. Rezervace místa je platná až po úhradě kurzovného. Připojit se ke kurzům je možné i v rámci jednotlivých vstupů a permanentky. 

Přihlášení na úterní kurz Hatha Yoga od 22.11.2016

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: