Kurz Hatha Yoga pro začátečníky s Markétou od 14.9.2016

14.09.2016 18:00

Yoga pro začátečníky s Markétou

od 14.9.2016, 3 – měsíční kurz - obsazeno

Lázně Toušeň, V Ovčárně 405

12 lekcí za 1 200 Kč (100 Kč/lekce)

vždy ve středu od 18:00 do 19:15 hod

 
Hatha Yoga krok za krokem. 

Systematický kurzKaždou lekci opakujeme předešlou, lekce na sebe navazují. Postupně přidáváme nové pozice. Pro ty, co potřebují pravidelnost. Cvičením hatha jógy lze dosáhnout zlepšení kvality života v mnoha ohledech – budete se cítit odpočinutější, pružnější a budete lépe zvládat stres. Věnujete se józe již delší dobu, ale stále Vám nejsou některé věci jasné? Nebo jste začátečník, který by chtěl svou praxi posunout o stupeň výš?

 

Vstupte do světa jógy 

a objevte její tajemství. Lekce jsou zaměřené na postupné rozhýbání a uvolnění těla, práci s dechem a s pozorností. Součástí každé lekce je relaxace s uvolněním celého těla, fyzické cvičení a dechové cvičení. Kurz je vhodný i pro úplné začátečníky, kteří s jógou nemají zkušenosti.

 

 

PŘIHLÁŠENÍ DO NOVÝCH KURZŮ již nyní. V případě dotazů o vhodnosti kurzu pro Vás či jiných dotazů se na nás můžete obrátit. Přihlašujte se prosím formulářem níže nebo na email yoga@najdiklid.cz či tel. 605 447 665. KURZOVNÉ se hradí buď bankovním převodem nebo v hotovosti předem. Po přihlášení Vám budou zaslány podrobnosti k platbě. Rezervace místa je platná až po úhradě kurzovného. Připojit se ke kurzům v rámci jednotlivých vstupů bude možné pouze v případě volné kapacity. 

 

Přihlášení na Kurz Hatha Yoga pro začátečníky s Markétou od 14.9.2016 obsazeno

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: