Jóga přes léto červenec a srpen

13.08.2019 18:15

Letní Hatha jóga 

Studio Najdi klid, Lázně Toušeň, V Ovčárně 405. 

 

Cvičíme úterý, čtvrtek a neděle. 

Vždy od 18:15 h do 19:15 h 

nebo od 19:30 h do 20:30 h. 

Cena 180 Kč/lekce.

 
 
 
 
 

Hatha Yoga

je velmi vhodná i pro začátečníky. Je to specifický systém jógy, jehož hlavní součástí jsou pozice těla (ásany), ovládání dechu (pránájáma) a zklidnění mysli. Kurzy nejsou omezeny věkem, pohlavím ani fyzickou zdatností. Lekce začíná zpravidla úvodní koncentrací, vystřídáme pozice vestoje, vsedě a vleže. Končí se vždy relaxací.

   
 
 
   

 

 

Bojíte se jógy?

i když s yogou teprve začínáte nebo si nejste jistí svou fyzickou kondicí a máte obavy, jestli to zvládnete – „Zvládnete vše bez obav!“. Každý totiž cvičí podle svých možností. V józe neexistuje fyzicky dokonale provedený cvik, existuje jen cvik dokonale procítěný a provedený přesně v mezích vašich možností – pak je odvedený nejlépe. Velikou chybou bývá přílišné usilování a přepínání vlastních sil. V józe platí jednoznačně, že méně, bývá více!

 

Proč cvičit yogu?

zlepšuje psychickou koncentraci, schopnost vyrovnat se se stresem a kvalitu spánku. Posiluje imunitní systém a odstraňuje bolesti zad. Zlepšuje držení těla a zrychluje úbytek přebytečného tuku. Zpomaluje proces stárnutí a zvyšuje množství energie.

 

Co si obléct?

ideální je lehčí oblečení, které vás nebude nijak omezovat v pohybu a budete se v něm cítit pohodlně a dobře. Cvičíme naboso. Podložky jsou k dispozici na místě.

 

Cena za jednotlivou lekci: 180 Kč. Přihlašujte se prosím formulářem níže. V případě dotazů se na nás můžete obrátit na email: yoga@najdiklid.cz či tel.: 605 447 665. 

Přihlášení na lekci Hatha jógy

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: