Jayamantra koncert

16.03.2018 19:30

pátek 16.3.2018 od 19:30 hod

Lázně Toušeň, V Ovčárně 405

 
Mantry na nás působí svojí vibrací, můžeme je poslouchat, relaxovat nebo spát při jejich poslechu, ale můžeme je také recitovat nebo zpívat.
 
Mantra je zvuk.
 
Hinduistická tradice učí, že všechny znaky světa vzešly z posvátné slabiky ÓM 
- nejmocnější mantry, prvotní vibrace vesmíru ...  

 

 

Mantra je osvobozující posvátný zpěv, jehož použití a účinek byl popsán již ve starých indických Védách a po tisíce let byl předáván od mistra k mistru. Nejen mystikové Východu znali účinky používání manter, ale také prastaré nauky Egypta, Tibetu, ranného křesťanství, islámu a další se zmiňují o vibracích zvuku a jeho tvořivé síle. V Tibetu a v Indii mantry dodnes slouží jako bhaktické modlitby k uctívání a odevzdání se Bohu, jako ochranné štíty proti zlým vlivům a nemocim. Jejich magický zvuk pomáhá léčit psychickou nerovnováhu, uvolnit mysl, zklidnit emoce a otevřít srdce. Ovlivňují nás zevnitř i zvenčí.

 

 

 

Mantra je nástrojem vnitřní proměny. Slouží k opakovanému recitování nebo k meditaci. Účelem manter je dosáhnout vysvobození, uvědomění, uvolnění a síly. Většinou se jedná o sled slabik, které nesou nějaký význam, ale také jde o jejich zvukovou hodnotu a podpoření přirozené schopnosti mysli zklidnit se a soustředit se na zvukovou vibraci.

 

O skupině Jayamantra: www.jayamantra.com

 

Místo si můžete rezervovat formulářem níže. Cena 250 Kč. Přihlášení a platbu prosíme předem. Po přihlášení obdržíte podklady k platbě. Dotazy na email yoga@najdiklid.cz či tel. 605447665.

Přihlášení na Jayamantra koncert 16.3.2018

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: