Dynamické konstelace

10.03.2017 19:00

pátek 10.3.2017 od 19:00 hod

Lázně Toušeň, V Ovčárně 405

 

Konstelace jsou pohled na celek

Všichni jsme členové nějakých systémů (celků). Rodiny, partnerského vztahu, kolektivu v naší práci, firmy nebo i státu. 

V systemických konstelacích se zabýváme celým tímto systémem. Je totiž stále víc patrné, že k pochopení toho, co se nám a kolem nás děje, je nutné dívat se na celek a nikoliv na jednotlivé individuální problémy. Tím můžeme pochopit souvislosti.

 

Co lze konstelacemi řešit?

 V podstatě všechny problémy, které se týkají vztahů jednotlivců či částí systému k jiným částem tohoto systému nebo k systému samému. To jsou například: rodinné problémy, vztahové problémy (většinou souvisejí s vlastním rodinným systémem), problémy na pracovišti, firemní zakázky a problémy, chronické zdravotní problémy, finanční problémy ...

 

 

Systemické konstelace jsou dnes oblíbenou metodou, jak se podívat na to, kde leží příčina problémů a jak získat důležitý návod k jejich řešení. Vše, co je možno chápat jako systém, lze konstelovat.

 

 
 

Využijeme principu rodinných a systemických konstelací, práci s tělem, hudbou i silou ticha. Setkáním provází Marcela Krčálová www.marcelakrcalova.cz/ . Cena 500 Kč. Přihlášení a platbu prosíme předem. V případě zájmu je nutné rezervovat místo formulářem níže nebo email yoga@najdiklid.cz či tel.: 605447665. Po rezervaci Vám budou zaslány podrobnosti k akci. Akce se koná v počtu min. 6 účastníků, při menším počtu bude suma vrácena v plné výši. V jiném případě je nevratná.

 

Přihlášení na akci Dynamické konstelace 10.3.2017

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: