Cesta vědomého muže

12.02.2016 19:00

Přednáška Cesta vědomého muže 

pátek 12.2.2016 od 19 hod 

Lázně Toušeň, V Ovčárně 405

 
 

Cesta vědomého muže je roční rozvojový trénink pro muže. Skládá se z šesti víkendových a jednoho devítidenního semináře. Celkem 500 hodin. Jeho součástí je hluboké sebepoznání, znovunabytí zablokovaných schopností, Vision Quest – rituál přechodu a hledání vize, iniciace.

Naším záměrem je přivedení skutečných změn do života mužů. Získání síly, svobody, energie, rozhodnosti, divokosti,  radosti, moudrosti, lásky, vnímavosti, vědomí, zodpovědnosti, inspirace. K tomu nestačí pouze předání informací, je k tomu nutné nabýt velké množství vlastních zkušeností, vlastních prožitků.

Díky kruhu mužů je možné, se pomocí speciálních cvičení dostat k hlubokým prožitkům a díky zkušeným průvodcům, projít těmito prožitky vědomě, bez utrpení a odnést si zkušenost.

 

 

Moudrost čerpáme z našich vlastních zkušeností, ze zkušeností starších mužů, kteří nám dali vedení a ukázali nám inspirující mužské kvality (Kořeny), z mužského kruhu i z naslouchání samotnému procesu.

Více dáváme na zkušenost prožitku než na teorii.
Tak jako my, hledali svou cestu i naši předkové a mnoho cest již objevili. My můžeme objevovat znovu stejné cesty, nebo navázat tam, kde oni skončili a hledat cesty nové, cesty opravdu naše.

Cesta je určena pro muže, kteří v sobě cítí touhu dát životu hlubší smysl. Pro muže, kteří cítí, že ve společnosti něco chybí. Pro muže, kteří chtějí inspirovat ostatní. Pro muže, kteří chtějí pro své partnerky, své děti, firmu nebo komunitu ve které žijí dát ze sebe to nejlepší.
Pro muže, kteří si myslí, že jsou něco víc a chtějí být ještě víc, až budou nejvíc na celém světě tu máme „špatnou“ zprávu. Všichni jsme jedno.

 
Představení výcviku. Vstupné dobrovolné. Přihlásit se můžete formulářem níže nebo na email yoga@najdiklid.cz či tel.: 605 447 665. Termíny a další podrobné informace najdete na webu www.cestavedomehomuze.cz/. S dotazy se obraťte na: Michal Filip, tel.: 604 591 280 či email: filip@cestavedomehomuze.cz. 
 
 

Přihlášení na akci Cesta vědomého muže 12.2.2016

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: