Bubnování

27.02.2015 18:00

Pátek 27.2.2015, 18 - 20 hod, Lázně Toušeň

Přijďte a bubnujte s námi …

 

           

Předchozí zkušenosti nejsou potřeba …

Každý má rytmus v sobě … bubnování má pozitivní vliv na zdraví člověka, pomůže vám se úžasně uvolnit a užít si tak jedinečný prožitek, propojuje pravou a levou hemisféru …

Naučte se naslouchat rytmům v sobě i kolem sebe … Kromě toho si báječně odpočinete, objevíte nové nebo možná jen zapomenuté a hodně staré schopnosti, které v sobě stále nosíme ..
 

Skupinové bubnování - Drum Circle - navazuje na prapůvodní potřebu lidí po celém světě, a to je komunikace pomocí hudby. Kořeny DC tedy sahají na úplný začátek lidského společenství. Některé národy bubny nepoužívaly (např. Australané), ale setkání v kruhu, kdy spolu lidé rytmizovali, bylo společné všem kulturám.

Pro koho to je? Pro všechny bez rozdílu věku a zkušenosti. Drum Circle osloví každého, všichni jsou od první chvíle součástí tvořivého celku, nikdo není publikum.

Bubnování pod vedením zkušeného facilitátora Petra Šušora www.bubnujeme.cz

 

Rezervace na emailu yoga@najdiklid.cz, formulářem níže nebo na tel. 605 447 665. Cena 250 Kč (zapůjčení bubnů v ceně).  Rezervaci a platbu prosíme předem - převodem na bú 107-9555970247/0100 (do poznámky vaše jméno) nebo v hotovosti v prostoru Lázně Toušeň.