Beauty party s Madlen Mikulandovou

13.10.2020 18:00

Kdy? Kde? 

Úterý 13.10.2020 od 18:00 hod
 
Akce se bude konat v krásných prostorech spřáteleného Studia pro Ženy, Praha 1, Vodičkova 20
 
Vstup: zdarma
 
 
 

Taky máš pocit, že dnešní doba je uspěchaná, hodně stresu, povinností a málo odpočinku? To vše se odráží na našem těle, pleti a často i mysli. Co si přijít odpočinout a načerpat energii? Už jste někdy vyzkoušeli galvanické ošetření pleti, kdy se vaše plet nejen vyčistí, ale také dokonale rozzáří. Díky technologii, která pronikne až hluboko do škáry, vaše pleť získá obnovené kolagenové spoje a vypadá svěže a odpočinutě. K pravidelnému ošetření pleti patří také masáž obličeje, která zabere jen 2 minuty a díky tomu se Vám začnou tvořit proteiny jako za mlada a vy tak předcházíte tvorbě vrásek a "padání" obličeje? A ještě se Vám při masáži vyčistí pleť do hloubky, takže bude opravdu jako dětská :-)

 
Víte, že pro tělesnou rovnováhu je důležitý poměr antioxidantů a volných radikálů? V dnešní době na nás působí radikály v přemíře, vlivem stresu, smogu, nezdravého životního stylu a je potřeba balancovat antioxidanty jako prevenci civilizačních chorob.
 
 
Chceš si otestovat, jak jsi na tom s hladinou antioxidantů?
 
Přijdte si vyzkoušet patentované technologie na omlazení pleti a změřit hladinu antioxidantů na skeneru.
 
 
 
 

Večerem nás provede Madlen Mikulandová. Magdalena Mikulandová pracuje již více jak 30 let ve zdravotnictví. V rámci zdokonalování svých znalostí v oblasti gynekologie a porodnictví absolvovala v roce 1995 odbornou stáž na Mayo Clinic v Rochestru v USA. Před 18 lety se rozhodla, že chce medicínu dělat jinak, než jak velí běžná nemocniční rutina a pharmaceutické firmy a založila jako první v České republice nestátní zdravotnické zařízení, které se kompletně stará o ženy v oblasti gynekologie a porodnictví. Dnes je majitelka tří nestátních zdravotnických zařízení v Praze, Říčanech a Karlových Varech. V roce 2000 byla oceněna prestižní cenou panevropskou společností Comenius jako podnikatelka roku za rozvoj a přibližování k západní Evropě v oblasti zdravotnictví. Je autorkou dvou knih z oblasti porodnictví, z čehož jedna se stala bestsellerem roku a tří DVD opět z oblasti porodnictví a gynekologie.

 

 

Kapacita je omezená. Přihlásit se můžete formulářem níže. Těšíme se na Vás.

Přihlášení na Beauty party s Madlen Mikulandovou 13.10.2020

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: