JÓGOVÉ STUDIO

Z důvodu vládního nařízení se momentálně veškeré aktivity ve studiu nekonají.

Může se zdát, že stálý vnitřní klid, který není ovlivněn rychlostí a stresy dnešní doby, nelze nalézt, přesto ho mnoho lidí našlo. Čím více budeme udržovat vnitřní klid, tím méně nás budou znepokojovat vnější události. Klid přichází snadno a ke každému a je velmi utišující pro nervy. Klid rozpouští negativní emoce a úzkosti, které jeho působením zmizí. Můžeme najít klid pomocí JÓGY, TAI CHI a MEDITACE. 

 

Nabízí se nám dobrý způsob, jak zlepšit či utužit fyzické i duševní zdraví. Nabízíme Vám ideální cvičení pro každého. Nepotřebujete žádné zvláštní schopnosti, můžete začít jen tak. Cvičíme v kouzelném prostoru Najdi klid a pořádáme zajímavé kurzy a přednášky pro osobní rozvoj. Přes léto cvičíme v krásném parku u Skleněné vily, Lázně Toušeň, V Ovčárně 87

 Dokážete si představit jaké to je? Bolesti, které cítíte dnes, budou prakticky minulostí, vaše energetická hladina bude dvakrát to, co je teď. Cítíte se jistější a silnější v každém pohybu, který uděláte a v každém přítomném okamžiku, který prožíváte ....... netrpělivost ustupuje, deprese je zvládnuta a stres uvolněn.


Rozvrh lekcí

Rozvrh bude zveřejněn dle situace, jakmile to bude aktuální.

Kurzovné

Permanentka 

1950 Kč/15 lekcí 

Rezervace místa na vybranou lekci od zahájení kurzu. Lekce na sebe navazují.

Jednotlivý vstup

180 Kč

Pouze v případě volné kapacity.

Kontakt

Jógové studio Najdi klid
V Ovčárně 405, 250 89

Telefonní číslo
+420 605 447 665

E-mail
yoga@najdiklid.cz