JÓGOVÉ STUDIO


V neděli 31.10.2021 se yoga ruší z důvodu nemoci


Yogové studio Najdi klid uzavřeno.Může se zdát, že stálý vnitřní klid, který není ovlivněn rychlostí a stresy dnešní doby, nelze nalézt, přesto ho mnoho lidí našlo. Čím více budeme udržovat vnitřní klid, tím méně nás budou znepokojovat vnější události. Klid přichází snadno a ke každému a je velmi utišující pro nervy. Klid rozpouští negativní emoce a úzkosti, které jeho působením zmizí. Můžeme najít klid pomocí JÓGY, TAI CHI a MEDITACE. 

 Nabízí se nám dobrý způsob, jak zlepšit či utužit fyzické i duševní zdraví. Nepotřebujete žádné zvláštní schopnosti, můžete začít jen tak. Cvičíme ve studiu Najdi klid, kde pořádáme i zajímavé kurzy a přednášky pro osobní rozvoj. Přes léto cvičíme i v přilehlém parku u Skleněné vily, Lázně Toušeň, V Ovčárně 87.

Dokážete si představit jaké to je? Bolesti, které cítíte dnes, budou prakticky minulostí, vaše energetická hladina bude dvakrát to, co je teď. Cítíte se jistější a silnější v každém pohybu, který uděláte a v každém přítomném okamžiku, který prožíváte ... netrpělivost ustupuje, deprese je zvládnuta a stres uvolněn.

Rozvrh lekcí

Studio uzavřeno.Ceník

Kurzovné 

2 500 Kč/10 lekcí 

Rezervace místa na vybranou lekci od zahájení kurzu. 

Jednotlivý vstup

300 Kč

Pouze po předchozí rezervaci.

Kontakt

Yogové studio Najdi klid
V Ovčárně 405, 250 89

Telefonní číslo
+420 605 447 665

E-mail
yoga@najdiklid.cz