Hatha yoga s Markétou


Kurzy Hatha jógy od září 2021

Studio Najdi klid, Lázně Toušeň, V Ovčárně 405

  • Chceš mít více energie?
  • Chceš se naučit správně dýchat?
  • Chceš se uvolnit od stresu?
  • Chceš se přestat trápit s bolestí zad?
  • Chceš se cítit dobře v těle plném pohody a mysli plné klidu?


Hatha jóga nám ukazuje úzký vztah mezi tělem a myslí


Kurzy budou probíhat v těchto dnech:

1) Čtvrtek 18:15 - 19:15 hod. 

2) Čtvrtek 19:30 - 20:30 hod.

3) Neděle 19:30 - 20:30 hod. 

Kurz navštěvujete vždy ve stejný den a čas. Vyberte si jeden termín, který vám nejvíce vyhovuje. V případě, že chcete chodit cvičit 2 x týdně, vyberte si termíny dva.


Hatha jóga 

Je velmi vhodná i pro začátečníky. Je to specifický systém jógy, jehož hlavní součástí jsou pozice těla (ásany), ovládání dechu (pránájáma) a zklidnění mysli. Kurzy nejsou omezeny věkem, pohlavím ani fyzickou zdatností. Lekce začíná zpravidla úvodní koncentrací, vystřídáme pozice vestoje, vsedě a vleže. Končí se vždy relaxací.

Bojíte se jógy?

I když s jógou teprve začínáte nebo si nejste jistí svou fyzickou kondicí a máte obavy, jestli to zvládnete - "Zvládnete vše bez obav!". Každý totiž cvičí podle svých možností. V józe neexistuje fyzicky dokonale provedený cvik, existuje jen cvik dokonale procítěný a provedený přesně v mezích vašich možností - pak je odvedený nejlépe. Velikou chybou bývá přílišné usilování a přepínání vlastních sil. V józe platí jednoznačně, že méně, bývá více!

Proč cvičit jógu?

Zlepšuje psychickou koncentraci, schopnost vyrovnat se se stresem a kvalitu spánku. Posiluje imunitní systém a odstraňuje bolesti zad. Zlepšuje držení těla a zrychluje úbytek přebytečného tuku. Zpomaluje proces stárnutí a zvyšuje množství energie ...

Co si obléct?

Ideální je lehčí oblečení, které vás nebude nijak omezovat v pohybu a budete se v něm cítit pohodlně a dobře. Cvičíme naboso. Podložky jsou k dispozici na místě.


Kurzovné:   

Cena 2 500 Kč/10 lekcí.


Těší se na Vás Markéta Čermáková. Kurzy začínají od 2.9.2021. V případě zájmu o kurz se prosím přihlaste formulářem níže. Pro zajištění místa v kurzu je třeba uhradit kurzovné. Informace k vaší platbě obdržíte e-mailem po přihlášení do kurzu. Omluvenou lekci je možné nahradit v jiný den, v případě volné kapacity. Kurz můžete nakupovat také jako dárkový poukaz. S dotazy se na nás můžete obrátit na email: yoga@najdiklid.cz či tel.: 605 447 665.

Objednávka :)

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.